Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем 3-СТАЕН
град София, Център
850 €
1 662.46 лв.

(11.81 €, 23.10 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 11:30 на 13 май, 2026 год.
Обявата е посетена 25 пъти.
Площ:
72 m2
Етаж:
6-ти от 6
Газ:
НЕ
ТEЦ:
ДА

Описание на имота:

На метри от пешеходната зона на бул. Витоша и изхода на метростанция Сердика, в добре поддържана сграда с асансьор на ул. Лавеле, се отдава под наем напълно обзаведен и оборудван тристаен апартамент със застроена площ от 72 кв.м.. Жилището се състои от всекидневна с балкон, кухня с балкон към вътрешен двор, спалня, втора стая с много вградени гардероби (подходяща за кабинет или дрешник), баня с тоалетна и антре. Имотът се отдава дългосрочно във вида и състоянието от снимките. За допълнителна информация и оглед с ключ - 0887111138 Биляна Василева
Обади се сега и цитирай този код 694781
Особености
Асансьор
Обзаведен
За контакт:
0887111138
Брокер:
Имотека недвижими имоти София/наеми
0882 121 488
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
ИМОТЕКА
0882 121 488
ИМОТЕКА logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2015 г.
imoteka.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, пл. Света Неделя 4
http://www.imoteka.bg
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 3-СТАЕН
град София, Център
Обява: 2d177866102426786

850 €
1 662.46 лв.
История на цената
(11.81 €, 23.10 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Център

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност