Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем 3-СТАЕН
град София, Банишора
900 €
1 760.25 лв.

(10.59 €, 20.71 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Коригирана в 10:20 на 23 април, 2026 год.
Обявата е посетена 647 пъти.
Площ:
85 m2
Етаж:
6-ти от 6
Газ:
НЕ
ТEЦ:
ДА

Описание на имота:

Месечен наем: 800 евро

Двоен гараж - 250 Евро

Отдава се под наем апартамент с две спални и дневна с кухненски бокс. Тук ще се насладите се на повече светлина, тишина и прекрасна градска панорама. Напълно обзаведен с внимание към детайла и свежо реновиран, готов да посрещне новите си наематели.

В цената е включен двоен гараж рядко и безценно предимство за района, което Ви спестява всякакви грижи с паркирането.

Апартаментът е функционално разпределен, за да осигури максимален комфорт.

Слънченва дневна с мека мебел трапезарна част и напълно оборудван кухненски бокс с всички необходими електроуреди.
Две уютни и тихи спални;
Чиста и модерна баня.

Това е идеалният дом за хора, които ценят качеството и искат да живеят в центъра на събитията, без да правят компромис с удобството. Не пропускайте този шанс за оглед още днес!

Страхотен тристаен апартамент в близост до центъра с двоен гараж в цента
Намирате се на крачки от магазини, аптеки и транспортни възли. Районът е сред най-търсените заради перфектната си свързаност с центъра.

Месечен наем: 1100 евро (Апартамент + Двоен гараж)

Обади се сега и цитирай този код 685045
Особености
Асансьор
С гараж
Обзаведен
За контакт:
0885922431
Брокер:
Имотека недвижими имоти София/наеми
0882 121 488
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
ИМОТЕКА
0882 121 488
ИМОТЕКА logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2015 г.
imoteka.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, пл. Света Неделя 4