Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
град София, Горубляне
160 000 €
312 932.80 лв.

(2 192 €, 4 287.18 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 17:40 на 13 май, 2026 год.
Обявата е посетена 86 пъти.
Площ:
73 m2
Етаж:
Партер от 5
Газ:
НЕ
ТEЦ:
НЕ
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2026 г.

Описание на имота:

Двустаен апартамент, състоящ се от дневна с кухненски бокс, спалня с дрешник и баня с тоалетна.
Намира се в кв. Горубляне в близост до 82 ОУ.
Новопостроена сграда с АКТ 16 от м. май 2026г.
Нова сграда с АКТ 16. Отоплението е предвидено на ГАЗ.
Обади се сега и цитирай този код 694812
Особености
Тухла
За контакт:
088 21 21 488
Брокер:
Офис 'пл. Света Неделя' Имотека София
0882 121 488
Офис: София, Център, пл. Света Неделя 4, ет.1
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
ИМОТЕКА
0882 121 488
ИМОТЕКА logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2015 г.
imoteka.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, пл. Света Неделя 4
http://www.imoteka.bg
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
град София, Горубляне
Обява: 1b177868320800643

160 000 €
312 932.80 лв.
История на цената
(2 192 €, 4 287.18 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Горубляне

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност