Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
град София, Младост 4
188 000 €
367 696.04 лв.

(2 507 €, 4 903.27 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 16:25 на 16 април, 2026 год.
Обявата е посетена 521 пъти.
Площ:
75 m2
Етаж:
4-ти от 9
Газ:
НЕ
ТEЦ:
ДА
Строителство:
Тухла, Ще бъде въведен в експлоатация 2027 г.

Описание на имота:

Отличен двустаен апартамент!
Обади се сега и цитирай този код 689371
Особености
Тухла
Асансьор
С гараж
За контакт:
088 21 21 488
Брокер:
Кантора Южна дъга бул.'Гоце Делчев' 3, ет. 2
0882 121 488
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
ИМОТЕКА
0882 121 488
ИМОТЕКА logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2015 г.
imoteka.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, пл. Света Неделя 4
http://www.imoteka.bg
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
град София, Младост 4
Обява: 1b177634590647440

188 000 €
367 696.04 лв.
История на цената
(2 507 €, 4 903.27 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Младост 4

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност